GFK Jagodina pobednik Kupa FS Pomoravskog okruga

Komšije iz Jagodine osvojile su Kup Fudbalskog saveza Pomoravskog okruga.

Fudbaleri GFK Jagodine osvojili su Kup Fudbalskog saveza Pomoravskog okruga. Oni su u finalu koje je odigrano na Gradskom stadionu u Paraćinu pobedili Radnički iz Svilajnca 2:0.

Golove na ovoj utakmici odigranoj po lepom ali veoma veteovorom popodnevu postigli su Miloš Nikolić u 75. i Strahinja Krstić u 89. minutu.

… Utakmica je bila veoma sadržajna i mislim da smo opravdali ulogu finalista. Dve dobre ekipe u jakom takmičarskom ritmu. Sve pohvale i čestitke mom kolegi Terziću, odlično je postavio tim Radničkog. U prvom poluvremenu čvrsta igra, lomilo se na detalje. Imali smo prilike koje eto nismo iskoristili. Nastavili smo i u drugom poluvremenu da igramo mirno malo i podigli ritam i agresivnost. Zaigrali smo hrabrije i to nam se vratilo. Kada se sve sabere mislim da je rezultat realan, poručili su iz tabora Jagodine.

Podsećamo, u borbi za finale Radnički je pobedio SFS Borac 4:2 dok je GFK Jagodina bila bolja od Rembasa 3:0.