Fudbaleri SFS Borca izgubili od Dubočice u Leskovcu, Jedinstvo pobedilo Bor na Gradskom stadionu u kontrolnim mečevima pred nastavak sezone u Srpskoj ligi

SFSBorac iz Paraćina poražen je od Dubočice u Leskovcu rezultatom 4:2. Paraćinci su odigrali oslično prvo poluvreme u kojem su vodili 2:1, a strelci za goste bili su Nenad Simić i Jovan Anđelković.

U drugom poluvremenu priliku su terenu sa veštačkom travom dobili mlađi igrači i pristigla pojačanja pa je SFS Borac smanjio gas i doživeo poraz.

Drugi paraćinski srpskoligaš Jedinstvo je na Gradskom stadionu pobedio fudbalere Bora rezultatom 4:1. Strelci za domaćina bili su Šalja, Todorović i Stanković u dva navrata.