SFS Borac i Jedinstvo slavili pobede u 11. kolu Srpske lige Istok

Paraćinski predstavnici u Srpskoj ligi Istok slavili su važne pobede u 11. kolu prvenstva i osvojili po nova tri boda. Staklarci su pobedili na gostovanju, a zeleni na Gradskom stadionu.

SFS Borac je nakon prošlonedeljne pobede nad Radničkim iz Pirota gostovao Đerdapu i ponovo pobedio. Gol odluke postigao je kapiten Nikola Milenković u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Staklarci sa nova tri boda sada imaju 14 za 8. mesto na tabeli.

Sa druge strane Jedinstvo je na Gradskom stadionu dočekalo OFK Sinđelić i slavilo sa 2:0. Domaćin se dugo mučio i slavio golovima Stančića u 82. i Klašnja u 94. minutu. Zeleni imaju bod manje od gradskog rivala i 9. su na tabeli.

Odigrana su još četiri meča. Jedinstvo 1936 je u Kruševcu pobedilo Radnički iz Svilajnca 2:0, Vlasina – Dunav 1:1, Trstenik – Budućnost 1:0 i Jagodina – Timok 3:1. Danas igraju u Pirotu Radnički – Morava 1918 dok u Brzi Brod dolazi Dinano Jug.