Rukometaši Paraćina ostvarili 13. pobedu u Prvoj ligi Zapad

Rukometaši Paraćina pobedili su Slogu iz Kraljeva u utakmici 19. kola Prve lige Zapad. Oni su u SRC „7. juli“ nakon prvih 30 minuta igre vodili 20:12, a da bi u drugom poluvremenu smanjili gas i rešili ovaj meč rezultatom 35:30.

Paraćin je drugi na tabeli Prve lige Zapad sa 28 bodova svega dva manje od Mačve, ekipe koju su pobedili sa čak 10 razlike krajem marta. Samo prva ekipa na kraju sezone odlazi u rang više Super B ligu, a u taboru Paraćinaca smatraju da još uvek imaju šansu za to.

Do kraja prvenstva Paraćin koji ove sezone ima svega 4 poraza i dva remija će igrati sa Lokomotivom u Lapovu, sa Šamotom u Hali sportova i sa Zlatarom u gostima. Sa druge strane prvoplasiranu Mačvu koja ima isti broj poraza ali ni jedan remi, očekuju mečevi sa Jagodinom, Metalcem i Slogom.