Plivači paraćinskog Poseidona osvojili 17 medalja i dva pehara na Kupu Kragujevca

17 medalja i dva pehara za najbolje plivače u svom uzrastu bilans je plivačkog kluba Poseidon na plivačkom mitingu Kup Kragujevca.

Nikolina RAdojević je proglašena za najboilju plivačicu u svom uzrastu, a u kragujevcu je osvojila zlatne medalje na 100 kraul i 50 leđno, dok je u trci 50 kraul osvojil srebrnu medalju.

Najbolja plivačica u svom uzrastu je i Dunja Tašić koja je u trci 50 leđno osvojila zlato i na 100 kraul bronzu.

Od ostalih takmičara izdvajaju se Nina Ralević koja je osvojila zlatne medalje na 50 delfin i 50 leđno dok je na trci 50 kraul osvojila bronzanu medalju. Nina je druga u ukupnom plasmanu za svoje
godište.

Dušan Spasojević je n atrci 50 metara delfin osvojio zlatnu medalju na 100 metara kraul i bronzanu medalja, a Sofija Jovanić zlatno n a50 metara delfin i srebro na 100 kraul.

Danijel Ivković na trci 200 metara mešovito osvojio je bronzu, Lazar Spasojević bronzu na 50 delfin, a Đorđe Borojević zlatnu medalju na trci 50 metara kraul i srebro na 200 mešovito.