Nešto ranije pomenut je i Sisevac, još jedno poznato odmaralište u opštini Paraćin, karakteristično po prelepoj prirodi, manastiru Sisojevac ali i po termalnim vodama. Postoje izvori sa zdravom pijaćom vodom izuzetnog kvaliteta, kao i sa termalnom vodom temperature 37 stepeni koja je, istina neukusna.
Ovo su iskoristili privrednici koji su ranije napravili restoran sa bazenom, a voda u njemu je termalna i topla. Banjski turizam je u povoju, a ovo mesto će biti još popularnije zbog puta koji je u izgradnji kao i zbog novog hotela Biogor koji bi trebao da bude završen tkom 2022. godine.
Takozvana „česmovača“ je zdrava za piće u Paraćinu, godinama nas uveravaju iz JP Vodovod. Kažu, kako često odnose uzorke na testiranja koja pokazuju da nema bojazni po zdravlje građana.
U vreme suša koje znaju da budu česte u letnjim mesecima, meštani Paraćina ne moraju da brinu zato što na Karađorđevom brdu postoji rezervoar kapaciteta 3.000 kubnih metara kao i nekoliko bunara raspoređenih u okolini grada.
Paralelno sa izgradnjom saobraćajnica proširuje se i vodovodna mreža. Domaćinstva u nekoliko paraćinskih naselja priključena su na vodovodnu mrežu sa tendencijom da će ih biti više narednih godina.
Voda u mreži je dobrog kvaliteta i bakteriološki ispravna, a zanimljivo je i to da se hlorisanje kao mera očuvanja sanitarne ispravnosti uglavnom ne vrši. Verovatno i jedini problem u pogledu hemijske ispravnosti vode postoji u seoskim naseljima u priobalju Velike Morave, gde je prisutan problem povećanog sadržaja gvoždja i mangana.