Timočanin umalo do pobede u Paraćinu, SFS Borac u nadoknadi sprečio poraz

Fudbaleri SFS Borca remizirali su u nedelju sa Timočaninom 2:2 u utakmici 18. kola Srpske lige Istok.

Gosti su sa gotovo omladinakim sastavom na stadionu kraj staklare poveli golom Božića u 21. minutu kako je i završeno prvo poluvreme.

SFS Borac je izjednačio u 55. minutu pogotkom Nemanja Conića, a svega pet minuta kasnije prednost gostima iz penala vraća Petrović.

Konačan rezultat 2:2 u Paraćinu doneo je rezervista David Ilić golom u četvrtom minutu zaustavnog vremena.

Staklarcima je ovo peti remi u prvenstvu kojim su zadržali odlično četvrto mesto na tabeli sa 32 boda.

Utakmica je odigrana pred oko 200 gledalaca koji su istina očekivali sva tri boda, no ipak mogu biti zadovoljni i ovakvim epilogom.

Narednu utakmicu SFS Borac igra 25. marta u Meševu sa istoimenim protivnikom u okviru 19. kola Srpske lige Istok.