Strahinja Kojić za pobedu Jedinstva nad Dunavom, SFS Borac remizirao sa Timokom u Zaječaru

Fudbaeri Jedinstva pobedili su Dunav iz Prahova sa minimalnih 1:0 na Gradskom stadionu u Paraćinu u utakmici 8. kola Srpske lige Istok.

Jedini gol na meču u 29. minutu postigao je Strahinja Kojić nakon dobro izvedenog kornera i asistencije glavom devetke zelenih Nemanje Petrovića.

Ovo je četvrta pobeda za Jedinstvo u Srpakoj ligi Istok koje sada ima 14 bodova.

Osmo kolo igrali su i gudbaleri SFS Borca koji su u Zaječaru remizirali sa Timokom 1:1. Ovaj klub je tako zabeležio drugi remi u sezoni i ostao na 4 pobede u prvenstvu.

Paraćinci su u duelu sa Timokom od 65. minutu imali i igrača više na terenu što nisu uspeli da pretvore u svoju korist.

Narednog vikenda na programu je 9. kolo Srpske lige Istok. Jedinstvo gostuje poslesnjeplasiranom Car Konstantinu, a SFS Borac je domaćin ekipi Budućnost iz Polovca.